OBLOUKOVÉ HALY

Obloukové stanové haly jsou stavební konstrukce, které mají obloukový tvar, což znamená, že jejich střecha a boční stěny jsou zakřiveny. Tyto haly jsou často používány pro průmyslové, komerční nebo sportovní účely. Obloukový tvar střechy umožňuje efektivní rozložení váhy a tlaku, což činí tyto haly stabilními a odolnými vůči povětrnostním podmínkám, zejména v oblastech se sněhovými závějemi a silnými větry.

Vlastnosti obloukových hal:


Velký vnitřní prostor: Díky obloukovému designu mají tyto haly velký vnitřní prostor bez stěn nebo sloupů, což umožňuje efektivní využití prostoru.

Ochrana proti povětrnostním podmínkám: Stanové haly jsou obvykle odolné vůči dešti, větru a slunci. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly stín a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Využití v průmyslu: Obloukové stanové haly jsou také používány v průmyslu jako dočasné sklady, montážní prostory nebo dílny.

Sportovní akce: Mnoho sportovních událostí, jako jsou tenisové turnaje nebo závody s koněmi, používá obloukové stanové haly pro krytý prostor pro diváky a hráče.

Obloukové haly mají širokou škálu využití:

Průmyslové skladovací prostory: Tyto haly poskytují prostor pro skladování materiálů, zboží a zařízení. Jejich velký vnitřní prostor umožňuje snadný přístup k materiálům a manipulaci s nimi.

Zemědělské účely: Obloukové haly mohou sloužit jako stáje pro dobytek, sklady pro sklizeň, nebo závětrné prostory pro zemědělské stroje a vybavení.

Sportovní zařízení: Některé sportovní areály a haly používají obloukový design pro své střechy. To umožňuje hrát sporty, jako je tenis, fotbal nebo jízda na koni bez překážek ve středu haly.

Výstavní prostory: Obloukové haly mohou být využívány pro výstavy, veletrhy a jiné veřejné akce, protože nabízejí velký otevřený prostor pro prezentaci produktů a uměleckých děl.

Průmyslová výroba: V některých průmyslových odvětvích jsou obloukové haly používány pro výrobu a montáž větších komponent a strojů.
Obloukové haly jsou oblíbené díky své flexibilitě, rychlosti montáže a relativně nízkým nákladům ve srovnání s tradičními stavbami s rovnými střechami. Jejich velikost může být přizpůsobena potřebám konkrétního projektu.

Pro skladování, zemědělství, rozšíření výrobních prostor, pro sport, jezdectví, večírky, společenské akce a párty akce se skvěle hodí stanové haly. Nabízíme Vám největší nabídku našich skladových stanových hal. Stanová hala je vhodná pro dočasné skladování, jako mobilní sklad, garáž nebo na společenské kulturní akce. Stanové plachtové haly nepotřebují základy, stačí rovná zpevněná plocha. Rychlé a levné plachtové zastřešení. Poskytujeme profesionální i individuální přístup, rychlost a variabilita. 

DODÁVÁME DO 5 PRACOVNÍCH DNŮ
RYCHLÁ MONTÁŽ
NABÍDKA NA MÍRU
KOMPLEXNÍ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÍCH DNŮ
VLASTNÍ SPECIALISTA
PŘES 750 REALIZACÍ
Neváhejte se obrátit na našeho specialistu
+420 606 737 407
Žádná položka