SKLADOVÉ STANY - Multi-size - ano, vícedílná střešní plachta

Skladové stany se využívají pro zastřešení libovolně velkého prostoru, jsou rychle postavené, variabilní a finančně dostupné. Vzniklé prostory takto zastřešené jsou ideální pro skladování produktů na paletách a regálech, pro umístění zemědělské techniky a dalších vozidel. Výhody těchto montovaných skladových stanů je v jejich jednoduchém a rychlé přemístění během několika hodin (u menších stanů) a minimálními požadavky při údržbě. Skladové stany jsou typem konstrukcí rozděleny podle období užívání - LÉTO, LÉTO PLUS, ZIMA, ZIMA PLUS, POLÁRNÍ a POLÁRNÍ PLUS.

🔨 Dodali jsme více jak 300 skladových stanů včetně montáže. ✅ Neváhejte se obrátit na našeho specialistu, zajišťujeme i montáže stanů a hal, stavební práce
+420 606 211 240

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký povrch je potřeba pro umístění stavby stanu?
Pro stavbu stanu doporučujeme co nejrovnější povrch. Povrch musí být dostatečně pevný pro ukotvení stavby stanu. Ukotvení se provádí ukotvením patek stanů k povrchu dostatečně pevnými tyčemi zasunutými v zemi. Stavby stanu v rámci naší placené služby montáže od A do Z (dovezeme, smontujeme, zajistíme) provádíme na beton, dlažbu, zatravněné zahrady a povrchy s posypem kamínků, hlíny a obdobného pos ...
Plachty jsou víceúrovňové. PVC plachty zaručují nejvyšší trvanlivost a odolnost vůči vnějším podmínkám. Plachty jsou z obou stran potaženy a lakovány, díky čemuž mají větší odolnost vůči UV záření. K dostání jsou také PVC plachty zpomalující hoření s možností dodání atestu. 
Rozlišujeme typy základních konstrukcí - LÉTO, LÉTO PLUS, ZIMA, ZIMA PLUS, POLAŔNÍ, POLÁRNÍ PLUS a ARTKTICKÉ. Letní konstrukce jsou vhodné pouze pro sezónní použití, nejsou vhodné pro zimní období a musí být mimo letní období rozmontovány z důvodu dodržení záručních podmínek, nelze je používat celoročně. Pro celoroční používání doporučujeme POLAŔNÍ, POLÁRNÍ PLUS a ARTKTICKÉ.
Všechny konstrukce jsou vyrobeny z pozinkované oceli, díky čemuž jsou odolné proti korozi za všech povětrnostních podmínek a možnosti jejich používání po mnoho let. Pevnost konkrétní konstrukce závisí na zvoleném typu. Stany mají možnost dodatečného vyztužení konstrukce v oblasti stěn a střechy.
V případě potřeby jiných rozměrů se prosím obraťte na našeho specialistu.
Odolnost vůči větru a sněhu závisí na typu konstrukce zvolené zákazníkem. Doporučujeme konstrukci ZIMA PLUS a vyšší třídy, které navíc obsahují ocelové lana a konzole zvyšující odolnost stanu vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vždy však doporučujeme pravidelně odstraňovat nahromaděnou vodu a sníh ze střechy stanu, maximální sněhová pokrývka na střeše stanu nesmí překročit 50 mm.