DODÁVÁME DO 5 PRACOVNÍCH DNŮ
RYCHLÁ MONTÁŽ
NABÍDKA NA MÍRU
KOMPLEXNÍ MONTÁŽ DO 14 PRACOVNÍCH DNŮ
VLASTNÍ SPECIALISTA
PŘES 750 REALIZACÍ

Naše společnost Halystany s.r.o. je pouze zprostředkovatelem jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci následujícího poskytovatele splátkového prodeje:

Splátky od společnosti Home Credit a.s.

  • Na splátky pořídíte cokoliv už od 4 000 Kč.
  • Předem neplatíte ani korunu.
  • Vše vyřešíte pohodlně online z domoba.
  • Smlouvu podepíšete elektronicky.

Poskytovatelem splátek je společnost Home Credit a.s. Naše společnost (prodejce) je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.

Home Credit a.s. poskytuje revolvingové úvěry až po řádném posouzení splnění všech potřebných podmínek každého žadatele.

Žadatelem musí být fyzická osoba starší 18 let, která má zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů. Doklad o příjmu obvykle nepotřebujete v případě, že žádáte o úvěr v průměrné výši. Zboží vám bude odesláno ve chvíli, kdy bude úvěr schválen a splátková společnost Home Credit bude mít od vás všechny potřebné podepsané smlouvy s doklady. Odstoupení od úvěrové smlouvy při nákupu na splátky je možné do 14 dní od jejího podpisu, a pokud do měsíce od jejího podpisu vrátíte půjčené peníze, nebude vám Home Credit dokonce účtovat žádné úroky.  Pro provedením předčasného splacení úvěru nebo mimořádné platby splátek předem kontaktujte klientskou linku společnosti Home Credit na čísle 542 100 100.

Příklad splácení společnosti Home Credit a. s.  - ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr:

Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 26,28 %, RPSN 33,23 %, celkem zaplatíte 34 740 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 3 196 Kč, 3 141 Kč, 3 087 Kč, 3 032 Kč, 2 977 Kč, 2 922 Kč, 2 868 Kč, 2 813 Kč, 2 758 Kč, 2 703 Kč, 2 649 Kč, 2 594 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb. Nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí úvěru. Každou žádost o čerpání úvěru posuzuje Home Credit a. s. individuálně, může se od prezentované lišit, a maximální výše RPSN nepřesáhne 36,84 %.